П`ятниця, 16.04.2021, 16:30
Вітаю Вас Гість | RSS

Острійківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
Пошук
Корисні посилання
ЗНО

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » Для учнів

оголошення [97]

У розділі оголошень: 97
Показано оголошень: 81-97
Сторінки: « 1 2 3 4 5

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.11.2012 №1272 «Про проведення Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» та з метою долучення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до кращих здобутків національної культури у її мовному та літературному просторі

20 лютого 2013 року відбудеться Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»
Зареєструватися для участі в грі можна у вчителя української мови та літератури
оголошення | Переглядів: 643 | Дата: 19.01.2013 | Коментарі (0)

  До 5 березня 2013 року регіональні центри оцінювання якості освіти здійснюватимуть реєстрацію учасників зовнішнього тестування 2013 року

   Згідно з Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року, взяти участь у тестуванні зможуть тільки зареєстровані особи.
Реєстрація учасників ЗНО здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти з 4 січня до 5 березня 2013 року. Кожен учасник може зареєструватись для проходження зовнішнього незалежного оцінювання не більше ніж з чотирьох предметів.
Для реєстрації на ЗНО необхідно надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресурегіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта.
Майбутні учасники ЗНО можуть зареєструватись самостійно сформувавши комплект реєстраційних документів за допомогою спеціальної програми та відправивши реєстраційні документи поштою на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Також, у разі необхідності майбутні абітурієнти можуть звернутися за допомогою до одного з 188 пунктів реєстрації відкритих в усіх регіонах України.
   Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є "Сертифікат учасника ЗНО", що надсилається учаснику рекомендованим листом на поштову адресу вказану у реєстраційних документах. Зазначена адреса також використовується при розподіленні абітурієнтів між пунктами тестування.
  Нагадаємо, у 2013 році ЗНО навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вузів України, проводиться з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, всесвітньої історії, всесвітньої літератури, російської мови, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.
  Для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до ВНЗ сертифікати ЗНО з трьох предметів.
   Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, в залежності від спеціальності обраної абітурієнтом.
  Дізнатись докладну інформацію про реєстрацію на ЗНО-2013 та завантажити програму реєстрації ви можете у розділі Реєстрація на ЗНО.
оголошення | Переглядів: 418 | Дата: 11.01.2013 | Коментарі (0)

Більшість вищих навчальних закладів країни оприлюднили власні правила прийому, за якими вони організовуватимуть прийом абітурієнтів під час вступної кампанії 2013 року. Оприлюднення правил прийому кожного вищого навчального закладу в Інтернет відбувається на виконання вимог Умов прийому до вищих навчальних закладів та з метою інформування вступників з особливостями проведення вступної кампанії навчальним закладом влітку 2013 року.

Правила прийому до кожного вищого навчального закладу містять основні показники вступної кампанії, зокрема перелік напрямів підготовки, порядок і строки прийому заяв, порядок проведення вступних екзаменів, порядок обчислення конкурсного бала вступника, перелік конкурсних предметів за спеціальностями із зазначенням профільних предметів, з яких вступники подаватимуть сертифікати ЗНО тощо.

Необхідно зазначити, що більшість вищих навчальних закладів, підпорядкованих МОНмолодьспорту, виконало вимоги нормативних документів та прохання профільного відомства в частині оприлюднення правил прийому на своїх веб-сайтах.

Станом на 19 грудня близько 80 % вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації, що мають власні сайти, оприлюднили правила прийому в мережі. Також зазначимо, що в країні є навчальні заклади, які не мають власної сторінки в Інтернет. Нагадаємо, що приймальні комісії вузів розпочнуть прийом документів від абітурієнтів 1 липня, цьому передуватиме проведення зовнішнього незалежного оцінювання, реєстрація для участі в якому розпочнеться вже 4 січня.

За матеріалами osvita.ua
оголошення | Переглядів: 341 | Дата: 01.01.2013 | Коментарі (0)

             Під час зимових канікул в школі пройдуть слідуючі заходи:

             1)  02.01.13.р. «Прийшли три свята в гості»  (розучування засіванок, дитячі ігри та забави). 

             2)    03.01.13 р. Брейн-ринг «Зимовий кубок». 

             3)    04.01.13 р. заняття гуртків школи згідно графіка.

             4)    08.01.13 р. Засідання математичного клубу «Кмітливі та винахідливі».

             5)    09.01.13 р. Дитячі зимові ігри та забави, святкові конкурси.

6)                 10.01.13 р. спортивні змагання «Ми ростемо сильними та здоровими». 

7)                 11.01.13 р. Конкурс дитячих малюнків «Я люблю зиму». 

                                    8)    Гуртки під час канікул працюватимуть з 10-ї години згідно графіка роботи.

оголошення | Переглядів: 511 | Дата: 27.12.2012 | Коментарі (0)

  У Міністерстві освіти затверджено порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році, яким зокрема визначено особливості реєстрації абітурієнтів для участі у ЗНО
Реєстрація майбутніх учасників для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 4 січня та триватиме до 5 березня.
Для реєстрації на ЗНО буде необхідно надіслати комплект реєстраційних документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта.
При проходженні ЗНО учасники тестування будуть розподілені між пунктами тестування відповідно до місць проживання, указаних при реєстрації.
Для оформлення заяви-реєстраційної картки, що є складовою реєстраційного комплекту документів, абітурієнти зможуть або звернутися до одного з пунктів реєстрації, що відкриються 4 січня, або оформити її самостійно, скориставшись спеціальною комп'ютерною програмою, яка стане доступна після старту реєстрації на ЗНО-2013.
оголошення | Переглядів: 413 | Дата: 27.11.2012 | Коментарі (0)

 23 листопада 2012 року у школі проходитиме  День памяті жертв Голодомору «Україна памятає!»

                  У плані дня:

  1. Реквієм  «Голодний 33-ій…».
  2. Презентація «Трагічна сторінка історії України».
  3. Вшанування пам’яті загиблих односельців біля Монументу Памяті на кладовищі.

 Також пройде акція «Запалимо свічку!», під час якої вшанується память замордованих жителів села.

оголошення | Переглядів: 383 | Дата: 23.11.2012 | Коментарі (0)


В зв'язку з відкриттям декади образотворчого мистецтва  з 19.11.2012 р.  в школі оголошено конкурс дитячих малюнків на тему: "Я бачу  світ..." Приймають участь учні 1-11 класів.  Найкращі роботи будуть відзначені, а учні нагороджені призами. 
З повагою адміністрація школи
оголошення | Переглядів: 340 | Дата: 19.11.2012 | Коментарі (0)

 ХІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, відбудеться з 1 листопада 2012 року до 25 лютого 2013 року під гаслом "Об’єднаймося ж, брати мої!". До розгляду у конкурсі приймаються роботи у номінаціях "Література" та "Історія України і державотворення", які раніше не подавалися до участі в інших наукових та творчих конкурсах регіонального та державного рівнів.
оголошення | Переглядів: 352 | Дата: 08.11.2012 | Коментарі (0)

Українським центром оцінювання якості освіти затверджено графік проведення та перелік предметів пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році
Метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
У відповідності з наказом УЦОЯО, пробне тестування буде проведено з одинадцяти навчальних предметів та відбудеться наприкінці березня 2013 року.

Пробне ЗНО буде проведено упродовж двох сесій – 23 та 30 березня.
23 березня регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть тестування з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської.
Відповідно 30 березня абітурієнти матимуть можливість скласти пробне ЗНО з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури.
Реєстрацію учасників пробного ЗНО проводитимуть регіональні центри оцінювання якості освіти з 1 до 30 листопада.
    Оскільки метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2013 році.
Найближчим часом Міністерство освіти має затвердити програми зовнішнього незалежного оцінювання, у відповідності з якими УЦОЯО забезпечуватиме розроблення тестів ЗНО-2013.
оголошення | Переглядів: 367 | Дата: 19.10.2012 | Коментарі (0)

   Для учнів 4-11 класів  стартує  міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності "Бобер - 2012", який проводиться в Україні спільно з Міжнародною Спільнотою "Бобер” ("International Beaver Community”) на базі cпеціалізованої школи-інтернату „Львівський фізико-математичний ліцей при ЛНУ імені Івана Франка з поглибленим вивченням природничо-математичних наук”.  

  Конкурс «Бобер - 2012» відбудеться 11 листопада 2012 року.  Реєстрація учасників- до 27 жовтня 2012 року

оголошення | Переглядів: 397 | Дата: 11.10.2012 | Коментарі (0)

     Для всіх старшокласників  організовано поїздку   до театру імені Саксаганського на виставу "Кайдашева сім'я" 19.10.12 р.  в Білу Церкву .                                                                     Оргкомітет.

оголошення | Переглядів: 448 | Дата: 10.10.2012 | Коментарі (0)

   У школі проходить виставка дитячих малюнків і плакатів "За здоровий спосіб життя!"

Проявіть активність та творчу ініціативу, ще раз  нагадавши всім про те, що здоров'я - найбільша цінність людини.

                                                                                                                                  Оргкомітет

оголошення | Переглядів: 475 | Дата: 09.10.2012 | Коментарі (0)

До уваги юних математиків!

    Стартує Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру-2012". До участі в конкурсі запрошуються учні 1-11 класів. На вас чекають цікаві задачі логічного характеру.  Переможці будуть нагороджені сертифікатами.

   Проявіть свої математичні здібності та станьте переможцями.


   Кенгуру — це міжнародний математичний конкурс, який народився в Австралії і вже 18 років проводиться у країнах Європи. У 1997 році до участі в цьому конкурсі приєдналася Україна. З 1999 року математична гра «Кенгуру» проводиться і у місті Києві. У 2002 році у цьому конкурсі взяли участь 916 учнів 5—7 класів шкіл міста, а вже у 2009 році тільки з нашого району прийняли участь 979 учнів 2—11 класів.

Конкурс-гра «Кенгуру» відрізняється від традиційних олімпіад, по-перше, тим, що в ньому можуть брати участь діти всіх вікових категорій. По-друге, різноманітність та оригінальність завдань роблять його цікавим для будь-якої дитини. Отже основна мета конкурсу- залучити до активних занять математикою якомога більшу кількість учнів.

Учасникам пропонується 30 задач, до кожної з яких дається 5 варіантів відповіді, серед яких тільки одна правильна. Учасник повинен на спеціальному бланку відмітити правильну відповідь без будь-яких пояснень. На віконання всього конкурсного завдання дається 1 год 30 хв. Завдання перевіряється і підсумки підбиваються того ж дня.

оголошення | Переглядів: 475 | Дата: 05.10.2012 | Коментарі (0)

УВАГА ВСІМ!

                                       У зв’язку з тим, що переважна більшість виборчих дільниць розташована в загальноосвітніх навчальних закладах, у міністерстві пропонують розпочати шкільні осінні канікули на чотири дні раніше - у четвер 25 жовтня. Навчальні заняття мають розпочатися також у четвер - 1 листопада.

оголошення | Переглядів: 346 | Дата: 26.09.2012 | Коментарі (0)

Учням 1-11 класів!

   Стартує районний етап обласного конкурсу  «Я - Київщини гордість і надія!». Проявіть  сої таланти в номінаціях:    «Літературна творчість»;   «Живопис»;      «Фотохудожник».

 

оголошення | Переглядів: 371 | Дата: 24.09.2012 | Коментарі (0)

Увага!

 Стартує  дитячий природничий конкурс «КОЛОСОК осінній 2012»

 Шановні учні!  Координатор конкурсу, Уніжук В.Д.,  пропонує Вам прийняти активну участь у конкурсі, який відбудеться 23 листопада.  

Бажаємо всім участнкам конкурсу успіхів і творчого натхнення. Нехай  молода енергія, завзятість і наполегливість допоможуть і надалі в досягненні бажаної мети.     

оголошення | Переглядів: 529 | Дата: 24.09.2012 | Коментарі (0)

До уваги учнів 11 класу

    Наказ МОНмолодьспорт № 943 від 23.08.12 року

Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році

Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 926 "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095 "Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти" наказую:

1. Провести в 2013 році зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України, з української мови і літератури, історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, світової літератури, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.

2. Надати право кожному зареєстрованому учаснику зовнішнього незалежного оцінювання на складання тестів не більше як із чотирьох навчальних предметів, зазначених у пункті 1 цього наказу.

3. Установити, що в 2013 році результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти зараховуються як вступні випробування до вищих навчальних закладів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарного спрямувань).
оголошення | Переглядів: 340 | Дата: 22.09.2012 | Коментарі (0)

Контакти
Наша адреса
вул. Миру (Леніна), 38
с. Острійки Київської області
Телефон (04563) 2 02 99
Е-mail: ostrijky.school@i.ua
Схема проїзду
Схема проїзду
Національна дитяча "гаряча лінія"
Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Карта
Час
Прогноз погоди
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 118
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz