Четвер, 20.09.2018, 20:41
Вітаю Вас Гість | RSS

Острійківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Пошук
Корисні посилання
ЗНО

Бібліотека

Перший день Тижня книги пройшов весело й змістовно. Разом з учнями 5-го класу та бібліотекарем школи була оформлена книжкова виставка «Країна казкова – країна книжкова». Проведена інформаційна година «Книга – джерело знань», на якій учні дізналися яке велике значення має книга в нашому житті. Вікторина «З якої це казки?», на якій діти із задоволенням пригадали казочки, які читали ще в ранньому дитинстві.

    

Другий день тижня розпочався із літературної вікторини «Подорожуємо країною казок». Діти із цікавістю читали та розглядали ілюстрації до казок, переглянули казку «Лисиця та Журавель». У бібліотеці була організована виставка «Улюблені казки». 
Цікаво та змістовно пройшов другий день Тижня книги.

   

Третій день тижня

Книга – це найбільший скарб для людей, справжнє джерело знань усіх поколінь. Під таким девізом пройшла вікторина «Книга – твій друг», на якій діти дізналися багато про книгу, яка є найбільшим дивом створеним людиною. У читальному залі бібліотеки організовано виставку «Твоя домашня бібліотека».

    

 Четвертий  день тижня дитячої книги

  Четвертий день тижня пройшов також змістовно та цікаво. Була проведена вікторина «З книгою жити – з добром дружити», на якій учні ще більше ознайомились про користь книги для людства.

     Акція «Подаруй бібліотеці книгу». Учні 1-го класу подарували бібліотеці свої улюблені книжки.

 

П’ятий день Тижня дитячої книги

В останній день Тижня дитячої книги бажаючі учні прийшли до бібліотеки, щоб прочитати напам’ять вірші своїх улюблених поетів.

 

 
        Тиждень пройшов змістовно та цікаво! Дякуємо за співпрацю.

«Поезія – це завжди неповторність». Світ української поезії великий і різноманітний. Поезія всюди, її лише треба зуміти прочитати. Це своєрідна музика, витвір мистецтва.
Сьогодні в шкільній бібліотеці діти долучилися до дня поезії: читали напам’ять вірші Т.Г.Шевченка, Лесі Українки, Ліни Костенко та ін.

 

.«Дитина, як сонячний зайчик. Як крапелька сонця в сім’ї…»- таку назву мала виставка літератури для дітей у нашій шкільній бібліотеці у  рамках тижня правознавства у школі.
 Мельниченко І.В. ще раз нагадала дітям їх права і обов’язки, порекомендувала твори для читання.

  

                               

У нашій школі продовжується тиждень безпеки життєдіяльності. Бібліотекар школи Мельниченко І.В. запросила в шкільну бібліотеку найактивніших своїх читачів. Діти з ентузіазмом малювали малюнки про здоровий спосіб життя, про безпеку руху та правила поводження з вогнем, згадали, як потрібно поводити себе у громадському транспорті та на наших вулицях і дорогах.
Та найголовніше те, що всі ще раз переконалися у тому, що життя і здоров’я  – це найбільша цінність на землі.

     

      1-го вересня в Острійківській ЗОШ І-ІІІст. відкрився шкільний бібліотечно-інформаційний центр.
     У нас ви можете:
-    підготуватися до уроку;
-    підготувати реферат;
-    написати твір;
-    виконати домашнє завдання;
-    ознайомитися з новинками літератури;
-    взяти участь у цікавих масових заходах.

   


  
  Наше завдання:
-виховувати у школярів інформаційну культуру, національну свідомість;
-виховувати культуру читання;
-формувати вміння користуватися бібліотекою;
-виховувати в учнів шанобливого ставлення до книги;
-сприяти успішному засвоєнню школярами навчальних програм.

 

   
 

Сьогодні в нашій школі відбулося ряд заходів до Всеукраїнського дня бібліотек.

Біліотекар школи Чорноморець Т.М.   оформила книжкову виставку «Подорож книжковими полицями», провела  екскурсіяю   до шкільної бібліотеки   учнів  першокласників.  Учні школи  переглянули презентацію « Найбільші бібліотеки світу»

Книги - володарі світу. Вони ведуть нас до захоплюючих подорожей куточками нашої планети. З книг ми дізнаємося про історію, традиції і звичаї людей, що населяють земну кулю, відкриваємо дивовижні таємниці. Про роль книги в житті людини дізналися учні  з бібліотечного уроку « Що ти знаєш про книгу?».

Учні з цікавістю познайомились з новими надходженнями. 

            

Малюнок на асфальті - улюблене заняття молодших школярів. Вони із задоволенням малювали казкових героїв за допомогою кольорової крейди.

          

 

 

У рамках  Всеукраїнського тижня дитячого читання в закладі організовано виставку «Сучасна дитяча література».  25.03.2016 пройшло свято «Книга – мудрий старий друг, книга знає все навкруг!», яке підготувала шкільний бібліотекар Чорноморець Т.М.   Дітям прищеплювалась любов до читання книг та бережливе ставлення  до них.

     


22 березня у шкільній бібліотеці працювала «Книжкова лікарня». Малята старанно і турботливо повертали до життя старенькі і пошкоджені книги. 

  


    

08.05.2015 р. У шкільній бібліотеці Чорноморець Т.М.  та учні 6-го класу організували виставку присвячену до 70-ччя Перемоги «Книга обпалена війною» та провели урок мужності «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»


08.05.2015  у 6 класі   проведено урок Мужності. Учні вшанували пам'ять односельчан, що загинули у ІІ Світовій війні. поділилися спогадами своїх дідусів про ті страшні часи.

    


   З 23.03.15 по 27.03.15 проходив  Тиждень дитячої та юнацької книги.

В рамках проведення  Тижня дитячої та юнацької книги у  школі організовано книжкову виставку «Всі новинки – для вас!».  Діти мали змогу ознайомитися з новинками художньої літератури, поринути в захоплюючий світ книг серії «Дитяча енциклопедія», «Я пізнаю світ», «Книжечка новенька дітям до серденька».

Проведено бібліотечний урок на тему: «Твій друг – книга», де діти дізнались багато цікавого про словники та енциклопедії.

У шкільній бібліотеці працювала «Книжкова лікарня».  Для найменших наших школярів проводився конкурс на краще знання прислів’їв, приказок і загадок про книгу та інтелектуальна гра «Перевір свою кмітливість».


24.02.2015 р.  У рамках Міжнародного дня рідної мови в Острійківській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли ряд заходів.

Голуб О.В. організувала і провела турнір мовознавців «Ерудит»,  для учнів молодших класів Щербина Н.В. провела «Мовний аукціон», під час якого учні 1-4 класів показали свої знання рідної мови, любов і увагу до слова.

   ?

   Бібліотекар школи Чорноморець Т.М. організувала книжкову виставку на тему: «Плекаймо рідну мову».


17 лютого 2015 року відбулася традиційна зустріч учнів школи  з воїнами – афганцями на тему: «Молодість, обпалена війною».

Всі присутні стоячи зустрічали нашого героя – Олійника Віктора Миколайовича, чия молодість пройшла в гарячій точці. Пам’ять полеглих бійців вшанували хвилиною мовчання, запалили свічку скорботи… Віктор Миколайович розповів про події того часу, подвиги молодих хлопців, які потрапили до Афганістану та біль, що й досі стикає серце...  Пилипенко Т.В. підготувала  презентацію «Кров і біль Афганістану», під час перегляду якої виступали слоьзи на очах присутніх.

  Вічна пам'ять воїнам-афганцям, які загинули під час війни. 

 


 

           

22.01.2014  Бібліотекат Чорноморець Т.М. провела екскурс учнів школи по стежинах історії України  та  організувала виставку літератури до відзначення Дня Соборності України


09.12.13 - 13.12.13   пройшов Всеукраїнський тиждень права, до якого приєдналася і шкільна бібліотека. Шкільний бібліотекар, Чорноморець Тамара Миколаївна, ознайомила учнів з добіркою правової літератури, розміщеної на виставці у бібліотеці, проінформувала учнів і вчителів про літературні новинки з правової тематики.

    Всеукраїнський День бібліотек відзначається  30 вересня згідно Наказу Президента України № 471/98 від  14 травня 1998 року. Перші бібліотеки в Київській Русі стали відкриватися при церквах і монастирях після прийняття християнства в 988 році. Найбільшою і найбагатшою в той час була бібліотека Софії Київської, заснована  в 1037 році  Ярославом Мудрим. В цілому в бібліотеці нараховувалося до 900 томів рукописних книг — величезна для середньовіччя кількість.

 Учні 4-7 класів переглянули презентацію "Історія виникнення бібліотек та завдання сучасної бібліотеки", яку підготувала шкільний бібліотекар Чорноморець Т.М.

Учні 1-3 класів поділилися думками "Що значить книга в моєму житті".

     У шкільній бібліотеці працює «Книжкова лікарня», де учні молодших класів виконують  ролі  лікарів. А пацієнти у них незвичайні – книги! «Медичними інструментами» стають ножиці, клей і папір.

      

 
    
 
   У шкільній бібліотеці постійно проводяться книжкові виставки «Всі новинки – для вас!». Діти мають  змогу ознайомитися з новинками художньої літератури, поринути в захоплюючий світ книг серії «Дитяча енциклопедія», «Я пізнаю світ», «Книжечка новенька дітям до серденька».
 
 
 

    Проходять роки… Минають десятиліття… А трагедія 1933 року все одно хвилює серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм               крилом, і тих, хто народився після тих страшних років.

    У бібліотеці організовано книжкову полицю вшанування пам’яті односельчан, які загинули у ті срашні роки голодомору.
 


Бібліотека online
Підручники                                   Художня література

Пам'ятки для батьків               Десять порад з виховання маленького читача    завантажити>>>

                          Поради учням!                         Як читати книгу                                                завантажити>>>                          

 

 

                
 
 
 


 
Контакти
Наша адреса
вул. Миру (Леніна), 38
с. Острійки Київської області
Телефон (04563) 2 02 99
Е-mail: ostrijky.school@i.ua
Схема проїзду
Схема проїзду
Національна дитяча "гаряча лінія"
Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Карта
Час
Прогноз погоди
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 106
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Объявления


Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz